מאגר תיקי עבודות של מעצבי.ות למידה מעולמות הלמידה והפיתוח הארגוני. מטרתו לחבר בין מעסיקים ומעצבי.ות למידה בשנים הראשונות שלהם/ן בתחום.

'בית למעצבי.ות למידה' נוצר בכדי לספק מקום למעצבי למידה בתחילת דרכם החל מסטודנטים לטכנולוגיות למידה, בוגרי קורס פיתוח הדרכה, א/נשים שעושים הסבה לתחום ועד למעצבי למידה שרוצים עוד חשיפה או מקום 'להניח' תיק עבודות ולחסוך הרבה תסכול, כסף וזמן בחיפוש עבודה. זה גם המקום  למצוא כוכבים/ות עולים בתחום הלמידה בישראל.

 1. לבד זה עולה יותר ולוקח הרבה יותר זמן וכוח! סטודנטים/יות או מעצבי.ות למידה בתחילת דרכם אינם או בעלי מסוגלות או יכולת עקב: רצון, זמן, כסף לקנות דומיין, לקנות אחסון, להקים אתר, לעצב אותו וכל זה לרוב עבור דף אחד להציג מי אתה, העבודות שלך וצור קשר.
 2. ניתן להציג לומדות, סרטונים, H5P, כל סוג תוצר הדרכתי! יש לנו את היכולת להעלות מגוון קבצים שונים כבדים ומורכבים כמו לומדות שיעבדו עבור כל מי שתרצו להציג בפניו. הכל יעבוד!
 3. תיק העבודות תמיד נגיש! מכל סוג מכשיר.  תיק העבודות שלכם – תמיד נגיש עבור חיפוש עבודה ותוכלו להפנות אליו א/נשים.
 4. יתרון תחרותי שאנחנו מספקים הוא שאתם מופיעים באתר 'Learntech.co.il' בעל תנועה ממוצעת של כ-400 אורחים ביום ויותר מ-700 לומדים בקורסים, כאשר האתר מעלה בצורה תמידית תוכן רלוונטי לעולם הלמידה. בגלל כל זאת יהיה לכם חשיפה נוספת לאנשים מהתחום הלמידה והפיתוח הארגוני שככל הנראה לא יתאפקו ויציצו לקרוא עוד עליכם.
 5. הצטרפות לקבוצת ווטסאפ סגורה, מה שקורה שם – נשאר שם (תצורפ.י לקבוצה בהעלאה של תיק העבודות שלך). 
 
לא בטוח/ה עדיין אם להצטרף? תדברו איתי [email protected]  

עלייך למלא את השאלון לחצ/י כאן (טופס רישום ותשלום).

שימו לב שמענה על השאלון לוקח זמן ונדרש ממכם להכין את כל התוכן והקבצים הדרושים לבניית תיק העבודות שלכם/ן. 

ערך מוסף שתקבלו מאיתנו הוא גם פידבק מקצועי על העבודות שלכם ועזרה בבחירה מה יכנס לתיק ומה לא. 

מבחינת תוצרי למידה והדרכה אנו ממליצים לגוון את תיק העבודות בסוגים השונים: מצגות, מסמכי איפיון, סרטוני הדרכה, לומדות ועוד. חשוב גם לשים לב לסוגי האופי השונים של העבודות שאתם מציגים (נדרש להקפיד על איכות גבוהה שתופיע בתיק העבודות). 

ניתן להעלות את כל סוגי התוכן – לומדות (כקבצי ZIP), סרטונים, מצגות, PDF.Articulate Rise, Articulate Storyline, Articulate Studio, Adobe Captivate, iSpring Suite, Lectora, Camtasia, Elucidat, Gomo, Obisidian Black, and MindManager and more…
אנחנו נדאג להעלות אותם עבורכם/ן והם יעבדו בצורה מעולה (הגבלה של עד 150 מגה סך הכל לדף עבודות). בנוסף, נאחסן וידיאו בצורה פרטית בחשבון פרו וימיאו (הסרטונים יוצגו בתיק העבודות שלכם). 

 

הגעתם למקום הנכון, בשנתיים האחרונות יצא לי לעזור לחבר בין עשרות מעצבי/ות למידה לבין מקומות עבודה. אני אעזור לכן/ם למצוא את מעצב/ת הלמידה הנכון עבורכם. 

שלחו לי אימייל ל: [email protected] עם פרטי המשרה (לא לשכוח, פירוט מלא: שם התפקיד, תיאור התפקיד, דרישות, קישור לאתר החברה, מיקום גיאוגרפי ואימייל למשלוח קורות חיים). 

*אני מגיב ומשתף מהר. 

אני אדאג להפיץ את פרטי המשרה ב: 

 1. ערוץ הטלגרם 'טכנולוגיות למידה' עם כ-900 מנויים לערוץ, להצטרפות לחצ/י כאן (ראשית נדרש להוריד את אפליקציית טלגרם). 
 2. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' המונה כ-3000 חברי/ות קהילה מעולם הלמידה. 
 3. אדאג להפנות את המשרה  באופן פרטי לא/נשים ספציפיים רלוונטיים.  

 

אם מדובר בגיוס למשרה בכירה, אנא צרו איתי קשר ונמשיך את השיח בשיחה.

 

העלות לפרסום תיק העבודות באתר 'לרנטק' 250 ש"ח לשנה (בשנה הראשונה). זה כולל:

 1. בנייה ועיצוב של דף תיק העבודות שלכם. 
 2. ייעוץ מקצועי תוך כדי הבנייה אם נראה לנו שמשהו צריך שינוי או שיפור. 
 3. אחסון של התוצרים: סרטונים ולומדות אנו נדאג להעלאה ואחסון (קבצים כבדים). 
 4. חשיפה למאות א/נשים מתחום הלמידה. 

*התשלום נעשה בטופס הרשמה, לחצו כאן בכדי להרשם ולהצטרף לבית למעצבי/ות למידה

חשוב להדגיש שהעלות המדוברת היא עלות ללא רווח, ביצוע ועלויות אחסון וזמן. 

חידוש מנוי לשנה נוספת: 100 ש"ח. עלויות אחסון ואחזקה בלבד. 

לפני המציאות בה אנו חיים כיום 'עולם באתגר הקורונה' הייתה מגמה מתחזקת בצורך בא.נשים בעלי יכולות לעיצוב למידה, עיצוב למידה דיגיטלית בארגונים בשלל המגזרים (צבא, אקדמיה, עסקים, הייטק וחינוך). כיום הנתונים מראים כי כל תחום הלמידה עובר לדיגיטל ולכן צריכים יותר ויותר א.נשים בעלי יכולות בבחירה והפעלה של כלים טכנולוגיים יחד עם שימוש בפדגוגיה הנכונה. 

כניסה לתחום עיצוב הלמידה וטכנולוגיות למידה זו החלטה נכונה. שכן, נראה עלייה בצורך בא.נשים מוכשרים.

ביום יום אני מקבל בממוצע בשבוע בין 2-4 שיחות טלפון מא.נשים שרוצים להכנס לתחום, הנה מספר הפניות שאני ממליץ לכם/ן לבצע/לקרוא מניסיון של הרבה שיחות בתחום: 

 1.  לחצו כאן בכדי לקרוא את המדריך לקריירה למעצבי.ות למידה.
 2. קראו ריאיון עימי מפורט של תפקיד מפתח הדרכה גלובלי בחברת הייטק. הריאיון יענה לכם על שאלות רבות (מאחר ויש שאלות מקיפות). לחצו כאן לקריאה. 
 3. עיינו בתיקי העבודות בדף זה (ב'בית למעצבי.ות למידה'). קראו על הרקע, הניסיון, סוגי העבודות, כישורים ומיומנויות שנדרש לתחום. תוכלו גם ליצור קשר אם א.נשים רלוונטיים להתייעצות. 
 4. האם ללמוד קורס פיתוח הדרכה או תואר? זו שאלה מורכבת שצריכה להיבחן לפי: יכולת כלכלית, זמינות, תואר קודם (אם יש לכם כוח לעוד אחד), איזה תפקידים תרצו למלא ועוד משתנים רבים. אין תשובה אחת נכונה. בחיל האוויר אומרים 'להתאים חימוש למטרה', גלו מה המטרה שלכם ולכו על הפתרון שהכי נוח ומתאים עבורכם.
 5. למידה מקצועית לאורך החיים הצטרפו לערוץ 'טכנולוגיות למידה' בטלגרם כאן. 
 6. למידה מקהילה מקצועית ושאילת שאלות הצטרפו לקבוצת 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' בפייסבוק לחצו כאן. 
 7. צרו איתי קשר: לינקדין לחצו כאן, פייסבוק לחצו כאן. 

 

נשימה ארוכה, סבלנות והתמדה. הדרך להצלחה מתחילה בלמידה. 

icon About

"המקום היחיד שבו הצלחה מגיעה לפני עבודה הוא במילון. עבודה קשה הוא המחיר שאנחנו צריכים לשלם כדי להצליח. אני מאמין שאדם יכול להשיג הכול, רק אם הוא מוכן לשלם את מחיר ההשקעה"(וינס לומברד)

עתיד הלמידה בישראל, נמצא כאן. בית למעצבי.ות למידה

אור דניאל

אור דניאל, חדשן, מפתח למידה וחוקר טכנולוגיות למידה. בהשכלתי בעל תואר שני בטכנולוגיות למידה, מפתחהדרכה, בעל תעודת הוראה (בהצטיינות) ואוטודידקט…

לתיק העבודות »

מורן חדאד

מורן חדאד, מפתחת למידה, בעלת תואר ראשון בחינוך ותקשורת באוני' בן גוריון בנגב, סטודנטית לתואר שני בטכנולוגיית למידה באוני' …

לתיק העבודות »

עמית בן-בסט

בת 23 גרה בראשון לציון סטודנטית לטכנולוגיית למידה במכון הטכנולוגי HIT מתחילה שנה ב'. בעלת ניסיון בהדרכה פרונטלית מהשירות …

לתיק העבודות »

רותם כרמי

שמי רותם כרמי ,בת 24 מחולון, סטודנטית שנה ג' בתואר "טכנולוגיות למידה" במכון הטכנולוגי חולון ומחפשת עבודה בתחום…

לתיק העבודות »
שחף נחום

שחף נחום

אני שחף נחום, בת 26, סטודנטית בשנה ג' לטכנולוגיות למידה במכון הטכנולוגי חולון. את תחום ההדרכה גיליתי לראשונה בצבא ו…

לתיק העבודות »

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן