מבצעי בלאק-פריידי + סייבר מאנדיי 2021 לאנשי ונשות למידה בארגונים

מבצעי בלאק-פריידי + סייבר מאנדיי 2021 לאנשי ונשות למידה בארגונים

מי מאיתנו לא אוהב מבצע טוב? במיוחד אם גם ככה אנו נדרשים לרכוש את הכלים הללו לעבודתנו או עבור בנייה של תיק העבודות/מיתוג אישי שלנו. לכן, ריכזתי מבצעים של בלאק פריידי וסייבר מאנדי שכדאי להכיר של מוצרים טכנולוגיים בעולמות הלמידה. כל מוצר/שירות שאני מציין ברשימה הזו – אני ממליץ עליו מניסיון אישי כי הוא מעולה ואני משתמש בו.

מערכת ניהול הלמידה LEARNDASHהנחה חסרת תקדים של 50%! ההנחה הכי גדולה עד היום. לרנדאש הוא 'פלאגין' (תוסף) לוורדפרס שהופך כל אתר המבוסס על וורדפרס ל'אתר קורסים' עם מערכת ניהול למידה. אם תמיד רציתם לבנות אתר קורסים אז זו הטכנולוגיה עבורכם שכן היא בעלות נמוכה ותפעול קל, אפקטיבית עם חוויה מדהימה. לא יודעים איך להקים אתר כזה? בבקשה הנה קורס שיצרתי 'חינם'! לגמריי שתוכלו צעד אחר צעד לבנות אתר קורסים – כאן. לקרוא עוד ולרכוש את לרנדאש לחצו כאן.

שירות האחסון Sitegroundהנחה של 73%! יש לי מספר אתרים (ביניהם אתר הקורסים שציינתי למעלה) וכולם מאוחסנים בסייטגראונד. כשרוצים להקים אתר נדרש 'לאחסן' אותו על שרת והם מספקים את השירות הזה. הייחודיות של סייטגראונד הוא הממשק הסופר נוח (גם לאנשים לא טכנולוגיים) שניתן פשוט להתקין 'וורדפרס' ולשייך דומיין בקלות והנה יש אתר. בנוסף, לממשק הנוח השירות לקוחות והתמיכה הטכנית פשוטים נפלאים! המרכז תמיכה נוח לחיפוש וגם אם ישנה בעיה פשוט נפתח צ'ט עם נציג. אינספור פעמים נפתרו תקלות קלות ורציניות באתר שלי בזכות התמיכה שניתנה בצורה מאוד מהירה ומקצועית. אני מאוד מרוצה! לקרוא עוד ולרכוש – לחצו כאן.

בנאי לוורדפרס 'אלמנטור'הנחה של עד 50%! (תלוי תכנית) אלמנטור הוא 'בנאי' לוורדפרס ולמעשה מאפשר לכם לבנות ולעצב את האתר שלכם בצורה קלה וללא צורך בקוד. כל אחד יכול לבנות אתר עם אלמנטור שייראה איך שתדמיינו. קל ופשוט לשימוש והוא כבר יצר מהפכה בעולם בניית האתרים – כל אחד יכול! לקרוא עוד ולרכישה לחצו כאן.

שירות אחסון וידיאו VIMEO – 25% אחוז הנחה על מנוי שנתי! וימיאו דומה ליו-טיוב רק שהיא מאפשרת יכולות רבות יותר. ניתן לייצר להעלות וידיאו ולאבטח אותם שניתן לצפות בהם רק באתר מסוים, לשים קוד על סרטון, למכור סרטון ועוד יכולות רבות. ניתן למתג את הנגן, ניתן להטמיע סרטונים ברכיב H5P (בחשבון בתשלום) ולייצר למידה אינטראקטיבית ועוד. אני לקוח מרוצה כבר למעלה משלוש שנים וכלל הסרטונים שלי מאוחסנים בוימיאו. הממשק נוח, קל לנהל כמויות גדולות של סרטוני וידיאו. כיום למידה דיגיטלית מבוססת רבות על וידיאו וזה שירות שנדרש כמעט עבור כולם בהנחה ואנחנו לא רוצים שהסרטונים שלנו יהיו חשופים ברחבי הרשת – רכשו כאן (שימו לב שהמחירים בש"ח).

 

המון בהצלחה!

אור

נגיסי ידע נוספים

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן