איך לבנות וידיאו למידה אינטראקטיבי עם Edpuzzle

איך לבנות וידיאו למידה אינטראקטיבי עם Edpuzzle

איך לבנות וידיאו למידה אינטראקטיבי עם Edpuzzle

במשפט, Edpuzzle היא פלטפורמה להעלאת וידיאו, הוספת קטעי קול, חתיכה ועריכה בסיסית והבונוס המרכזי היא מאפשרת הוספת שאלות אינטראקטיביות על הסרטון (כך שניתן להשתמש בה גם ככלי להערכה). אנחנו כבר יודעים שווידאו הוא עתיד ואינספור מחקרים מצביעים על היעילות בלמידה עם סרטוני וידיאו. בשימוש אינטראקטיבי וידיאו הוא כלי מנצח.

פיטצ'רים מרכזיים נוספים שהיא יודעת להתממשק עם 'גוגל כיתה', יש לה מערכת ניהול למידה ככה שאתם יכולים לראות מי צפה בסרטון ואת התשובות של הלומדים. בצורה קל ניתן לפתוח 'כיתה' בפלטפורמה, בעזרת הקוד שניתן הלומדים נכנסים לכיתה. בכל יצירה של סרטון אפשר 'להקצות' את הסרטון לפי כיתות אותם יצרתן מראש.

פלטפורמת 'אדפאזל' היא נוחה לשימוש ומאוד אינטואיטיבית. חוץ מהעובדה שהיא נוחה לשימוש, משפרת למידה בצורה משמעותית היא נוסדה על ידי מורים המבינים את הקשיים שמורים נתקלים בהם. מתוך ההבנה הזו הם עשו את הפלטפורמה הזו חינמית עבור מורים עד למגבלה של 20 סרטונים למורה.

בונוס! המייסדים יצרו אפקט win-win אם אתם ניגשים לפרופיל (אחרי ההרשמה), בצד שמאל למעלה, לוחצים על שם המשתמש שלכם-> PLAN, שתפו את הפלטפורמה עם חברים ועמיתים, כל חבר ששיתפתם אותו יזכה אתכם בעוד 3 סרטונים לחשבון. מוזמנ/ת לפרגן לי, להרשמה דרך הקישור שלי – לחצ/י כאן (ההרשמה חינם, כלי חינמי).

נגיסי ידע נוספים

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן