כנסים ואירועים בעולם הלמידה וההדרכה בארגונים 2023

כנסי למידה והדרכה בארגונים 2023

החלטתי לאגד בפוסט אחד מרוכז בזכות בקשה מעדי לויזון (תודה עדי! ותודה לכל המגיבים/ות מהקהילה) בקהילת הפייסבוק שלנו 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' אירועים וכנסים בעולמות הלמידה וההדרכה. אירועים וכנסים רבים לא פרסמו עדיין תאריכים. אבל, לרוב האירועים מתרחשים בטווח של החודש או הרבעון בו הם נערכו בעבר. אני אדאג לעדכן רשימה זו ביציאה של פרסומים עדכניים, אוציא פרסומים בקבוצת הפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' ובערוץ הטלגרם כאן (מומלץ להצטרף ולעקוב).  חשוב לדעת כי מרבית האירועים והכנסים מפרסמים אג'נדה ותאריכים חודש עד מספר חודשים לפני האירוע – לכן מומלץ לעקוב אחר הערוצים השונים  שלי. 

  • ספוקן וורד ללמידה – ה-א-י-ר-ו-ע הבועט בעולם הלמידה והפיתוח בארגונים. אירועי שירה מדוברת המתרחש ברבעון האחרון של כל שנה. מחיר 50-70 ש"ח. לצפות בספוקן וורד 2022 לחצו כאן, לצפות בספוקן וורד 2020 לחצו כאן
  • מיטאפ קהילת 'לרנטק' כחלק משבוע החדשנות של תל אביב. התקיים ב-2.2.23. צפו בוידיאו: 
  • כנסי מיט"ל – כנס של ארגון מיט"ל IUCEL ועוסק לרוב במעשה ההוראה והלמידה המתוקשבת בהשכלה הגבוהה. האחרון התקיים ביוני, מחיר 190 ש"ח. 
  • כנס טכנולוגיות למידה HIT – הכנס של מכון טכנולוגי חולון. הכנס מטבעו סובב סביב טכנולגיות למידה והפוקוס הוא ארגונים. פורסם 'שמור את התאריך' 22.6.23, מחיר 100-150 ש"ח. 
  • כנס צ'ייס (לחקר חדשנות וטכנולוגיות למידה)– הכנס של האוניברסיטה הפתוחה המתמקד בחדשנות הטכנולוגית ובטכנולוגיות למידה. יתקיים ביום שלישי 21.2.23 באוניברסיטה הפתוחה (מחיר בהרשמה מוקדמת 210 ש"ח) לפרטים ורכישה כאן 
  • אירוע Shaping the Future – אירוע של מט"ח המתמקד בחדשנות בטכנולוגיות חינוכיות. מחיר כ-100-150 ש"ח. 
  • כנס HRUS– אירוע של פורטל משאבי אנוש, קרוי כנס הלמידה השנתי ומיועד לעולם הלמידה בארגונים. האחרון התקיים בנובמבר, עלות של כ-1200 ש"ח. 
  • אירוע Learning Technologies באנגליה- כנס מקצועי ענק המתקיים בלונדון ונחשב לאירוע גלובלי, ניתן לקרוא ביקורת כאן. מתקיים במאי, הרשמו כאן וקבלו עדכונים מהם על התאריך של השנה. עלות של 1,295 יורו בלי טיסות ולינה. 
  • אירוע OEB בברלין – תערוכה וכנס המתמקד בהכשרות ולמידה דיגיטלית. יתקיים בתאריכים 22-24 בנובמבר 2023. האג'נדה המלאה כאן. העלות להרשמה ללמידה 'מרחוק' באירוע כ-900 יורו. לא הצלחתי לאתר את המחיר המלא בסבך האתר – ככל הנראה כפול מ-900 יורו (לא כולל לינה וטיסות). 

הפוסט הזה רחוק מלהיות מושלם – אבל הוא חי ויתעדכן (נמצא בבלוג 'נגיסי למידה' באתר לרנטק וקל לחזור אליו). לכן, אם יש לך הצעה לאירוע להוספה לרשימה, אני יותר מאשמח. שלחו לי את פרטי האירוע למייל [email protected] (רק אירועים וכנסים הרלוונטיים לעולמות הלמידה, הדרכה, פיתוח ארגוני, טכנולוגיות למידה). 

נגיסי ידע נוספים

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן