תיק העבודות שלי

שתפו

עמית בן-בסט

בת 23 גרה בראשון לציון סטודנטית לטכנולוגיית למידה במכון הטכנולוגי HIT מתחילה שנה ב'. בעלת ניסיון בהדרכה פרונטלית מהשירות הצבאי. יצירתית, יוזמת ובעלת יחסי אנוש טובים. שהגעתי לתחום טכנולוגיית הלמידה- הרגשתי שהגעתי הביתה. מצאתי אופן בו אוכל לבטא את מי שאני. אני מאמינה שאנשים הם מכלול וכך גם המקצוע הזה המשלב באופן מדויק עולמות שונים.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

פיתוח מיקרו, Photoshop, Premier, Illustrator, פיתוח מאקרו, פיתוח תוצרי למידה דיגיטלים, הדרכה פרונטלית, ניהול תוכן

עבודות נבחרות

פיתוח האתר - 'המדריך ללב השבור'

פיתוח אתר אינטרנט שמטרתו לייצג מדריך בנושא נבחר, הכולל גרפיקה, שלבי איפיון, מיקרו קופי, פיתוח בhtml  ו css  ועומד בכל הקריטריונים הנדרשים לעיצוב אתר אינטרנט נגיש. כמו כן ייצוג אינטראקטיבי שעוצב ותוכנת בתוכנת אדובי ANIMATE. האתר זכה בקטגוריית המיקרו קופי הטוב ביותר, וייצוג הידע בעל הUI היפה ביותר. הייצוג מצורף בתוך האתר ונחשב כפרויקט בפני עצמו.

האתר פותח במסגרת פרויקט משותף המשלב חמישה קורסים- עיצוב ממשק משתמש, אפיון ממשק משתמש, נגישות לאתרי אינטרנט, פיתוח אתרי אינטרנט, ייצוג ידע ותכנות משולב אנימציה.

איפיון אתר - 'המדריך ללב השבור'

מוזמנים/ות לקרוא את כלל התהליך שבוצע החל מאיפיון ועד לביצוע במצגת ובמסמך איפיון המצורף כקישור. 

פוסטר

פוסטר הנוצר בשיתוף עם ארגון יהודי התפוצות במסגרת קורס גרפיקה. 

במסגרת התואר התקבלה משימה לייצר פוסטר המתאר את המעבר מיום הזיכרון ליום העצמאות- הפוסטרים הזוכים היו אמורים להיות מוצגים בתערוכות באירופה אך בשל הקורונה זה בוטל, הפוסטר שלי זכה. פירוט עליו- בכרזה מתואר חייל וידיו מונחות על האדמה הוא מחזיק את הפרח המזוהה עם ימי הזיכרון- דם המכבים. מי שמשקה את הפרח הוא אותו צבר שדמותו מייצגת את דמות ה"ישראלי האולטימטיבי".

 

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן