תיק העבודות שלי

שתפו

אור דניאל

נעים להכיר שמי אור דניאל, ארכיטקט למידה, חדשן למידה וחוקר טכנולוגיות למידה. אני אבא להלל, בן זוגה של רינת. בעל תואר שני בטכנולוגיות למידה, מעצב למידה, תעודת הוראה ואוטודידקט מושבע. אני מאמין גדול בחינוך ובלמידה באמצעות טכנולוגיה. ניסיון רב בהדרכה, ניהול מרכז יזמות חברתית-עסקית, ניהול תכניות ארצי ברובוטיקה של הטכניון, פיתוח הדרכה בחיל האוויר, עבודה בהייטק, עסקים ואקדמיה. יוצר ויועץ בעולמות הלמידה, טכנולוגיות למידה ופיתוח ארגוני.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

ניהול פרוייקטים, פיתוח מיקרו, Storyline, Photoshop, Rise, Cpativiate, Premier, Illustrator, פיתוח מאקרו, פיתוח תוצרי למידה דיגיטלים, הדרכה פרונטלית, ריכוז הדרכה, מערכות ניהול למידה LMS, הטמעה, ניהול תוכן, משחוק / gamification, פיתוח תוצרי וידיאו – למידה

עבודות נבחרות

קורס דיגיטלי

קורס ברגע: לומדים ללמד אונליין

קורס ברגע לומדים ללמד אונליין

התמזל מזלי ליזום ולפתח קורס 'קוד פתוח' עם 17 מרצים ומרצות מעולמות האקדמיה, צבא, הייטק, חינוך ועסקים. יש מספר שיעורים שאני מעביר בקורס מוזמנים/ות לצפות. 

מאות ואלפיי א.נשים כבר למדו והשתמש בקורס. הקורס חינמי וניתן להפצה חופשית. 

מיני-הרצאה דיגיטלית

מיתוס סגנונות למידה

יצירת שיעורי וידיאו, הרצאות משלב הרעיון, תסריט, צילום ועריכה ועד לתוצר מוגמר. דגש על תוכן איכותי בעל ערך. 

פודקסט

'רעב לידע עם אור דניאל'

פודקסט רעב לידע הוא פודקסט חדשני על יזמות, טכנולוגיה ולמידה. כל פרק הוא נגיס למידה עם המון ערך. 

מרצה בכנסים

סדנה בכנס טכנולוגיות למידה של HIT ​

העברת סדנה על H5P, כלי ורסטילי ללמידה אינטרקטיבי. הסדנה הועברה לעשרות משתתפים ומשתתפות. 

ייזום והפקת אירועי למידה

ספוקן WORD ללמידה 2020

יזמתי אירוע ראשון מסוגו לקהילת הלמידה בישראל 'ספוקן וורד ללמידה'. כאשר המציגים והמציגות מכלל המגזרים עברו תהליך למידה שיתופי ויצירה של 'שירת ספוקן' עם ערך לבאי האירוע – סביב עולמות הלמידה. 

לאירוע שכרתי את לונדון מיניסטור תל אביב והגיעו אליו למעלה מ-130 בכירים ובכירות מעולמות הלמידה והפיתוח הארגוני בישראל. 

קורס דיגיטלי

קורס לבניית אתר קורסים

קורס חינמי צעד-אחר-צעד איך לבנות אתר קורסים עם מערכת ניהול למידה מובילה בעולם. הקורס מורכב משיעורי וידיאו וכולל חומרים והפניות. כל אחד ללא ידע מקדים יכול להרשם לקורס ולהקים בעצמו אתר קורסים עם מערכת LMS. 

ניהול קהילות

להיות איפה שלומדים

למעלה מ-1200 מנויים לערוץ בטלגרם 'טכנולוגיות למידה', מעל 5900 חברים בקבוצת פייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד'. למעלה מ-1700 לומדים באתר הקורסים של 'לרנטק, יותר מ-1600 מנויים לרשימת דיוור של אתר 'לרנטק'. 

ייעוץ מקצועי לארגונים

ייעוץ למשרד מבקר המדינה

ייעוץ למשרד מבקר המדינה בנוגע ל'למידה מרחוק'. קראו את ההמלצות בפירוט בקישור. 

ארכיטקט למידה

תשוקה ללמידה ולטכנולוגיות למידה

אתר Learntech מציג אוצרות מידע, למידה, כלים טכנולוגיים. בעיקר הרבה תשוקה ללמידה והתפתחות. יכולים לקרוא עוד על הרקע התעסוקתי שלי בפרופיל לינקדין כאן. 

שנים אני חוקר טכנולוגיות למידה, לומד ומייעץ על מערכות ניהול למידה . מוזמנים/ות גם לקרוא ריאיון עומק שנערך איתי לחצו כאן

מוזמנים/ות ליצור קשר להצעות עסקיות ו/או לשכור את שירותיי. 

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן