תיק העבודות שלי

שתפו

רותם כרמי

שמי רותם כרמי ,בת 24 מחולון, סטודנטית שנה ג' בתואר "טכנולוגיות למידה" במכון הטכנולוגי חולון ומחפשת עבודה בתחום עיצוב למידה, בחורה יצרתית ואומנותית, עם ראש גדול ומוטיבציה לפרויקטים גדולים, ואהבה גדולה למוזיקה(מנגנת בגיטרה בזמני הפנוי). מתמחה בעיקר בתוכנות העיצוב של אדובי (פוטושופ, אילוסטרייטור, אנימייט ואינדזיין) אך גם בתוכנות פיתוח הדרכה (סטוריליין). כתלמידה מצטיינת בתיכון במגמת אומנות ועיצוב, כגרפיקאית צבאית ביחידת שה"ד של חיל האוויר וכחברה בתוכנית ה"נבחרות" במכון הטכנולוגי חולון, אני רואה את עצמי כבחורה שיכולה לקחת על עצמה פרויקטים גדולים ולהביא אותם לרמה גבוהה ואיכותית. אם מבחינה יצרתית ואם פרויקטלית. אני רואה את עצמי לוקחת חלק בהפקה ועיצוב מתוך רצון ואהבה גדולה לתחום ומאמינה שזה הדברים שיכולים להוביל לתוצר למידה איכותי ומושקע.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

פיתוח מיקרו, Storyline, Photoshop, Premier, Illustrator, פיתוח תוצרי למידה דיגיטלים, משחוק / gamification, פיתוח תוצרי וידיאו – למידה

עבודות נבחרות

מילון תקשורת חזותית - פרויקט בתוכנית ה"נבחרות"

מדובר במיזם חברתי שנועד לסייע לתלמידי שנה א' שמתחילים את הלימודים במחלקה לתקשורת חזותית, להתמודד טוב יותר עם השנה הראשונה ללימודים. נעשה כפרויקט בתוכנית הנבחרות שמטרתה לקדם סטודנטיות בעלות פוטנציאל מנהיגותי כדי למקסם את יכולתן לקליטה מיטבית בתעשייה.

Music player

נגן מוזיקה שעצבתי ויצרתי ביחד עם חבר מהלימודים, זה פרויקט שיצרנו בתחילת הסגר הראשון כדי להנעים את זמנם של החברים ללימודים.

סבתא

האתר שעצבתי ופתחתי יחד עם חברים ללימודים כפרויקט גמר של שנה א' בתואר. 

רותם כרמי

HIT כרזה

כרזה שעצבתי למכון הטכנולוגי לציון 50 שנה.

HIT כרזה – כזרה שעצבתי למכון הטכנולוגי לציון 50 שנה.

בחירה נכונה

הלומדה שיצרתי ביחד עם שותפה ללימודים כחלק מהלימודים בתואר.

קורות החיים שלי

קורות חיים – בגרסת PDF , בעיצובי בindesign .

רותם כרמי קוח

The Quest - logo

לוגו שעצבתי למשחק.

רותם כרמי קווסט

החיים בצללים

פוסטר לסרט שעצבתי בשנה הראשונה בתואר.

החיים בצללים רותם כרמי

ברכה שנה חדשה 2020

ברכה שיצרתי לשנת תשפ"א . עוצב באילוסטרייטור.

יצירתיות

דוגמאות שונות לפרוייקטים (לחצו על התמונות להגדלה). 

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן