תיק העבודות שלי

שתפו

שחף נחום

שחף נחום

אני שחף נחום, בת 26, סטודנטית בשנה ג' לטכנולוגיות למידה במכון הטכנולוגי חולון. את תחום ההדרכה גיליתי לראשונה בצבא ומיד התמכרתי. בחרתי להעמיק את הידע שלי ולרכוש כלים בתואר הראשון שיסייעו לי להגדיל את הידע שלי ולפתח מיומנויות. אני אוהבת את תהליך העשייה והיצירה והאתגרים הכרוכים בו ונכונה ללמוד תמיד דברים חדשים.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

Storyline, Photoshop, פיתוח תוצרי למידה דיגיטלים, הדרכה פרונטלית, מערכות ניהול למידה LMS

עבודות נבחרות

לאלף את גורי

נסו את הלומדה!

יחד עם שותפתי לפרויקט יצרנו לומדה לאילוף גורי כלבים באמצעות הסטוריליין. התהליך כלל בתוכו כתיבת תסריט, עיצוב ופיתוח הלומדה.

[iframe_loader type='iframe_responsive' ratio='4:3' frameborder='0' scrolling='no' src='/wp-content/uploads/articulate_uploads/trainingGoori_ShakedAvgust_ShachafNachum/story.html']

כדור בורח

יחד עם שותפתי לפרויקט אפיינו, עיצבנו ופיתחנו את המשחק "כדור בורח"- מנגנון לשאלות חד ברירה. בהמשך, פיתחנו למשחק מחולל בו אחרים יכולים ליצור את תכני המשחק שלהם.

פיתוח האתר - 'תופסים גלים'

האתר פותח במסגרת פרוייקט משולב לקורסים בשנה א:

  • אפיון ממשק וחווית משתמש
  • עיצוב ממשק משתמש
  • פיתוח אתרי אינטרנט
  • הנגשת אתרים

 

האתר אופיין ועוצב לפי עקרונות של "עיצוב ממשק" ופותח ב-HTML5 ו-CSS3 מתוך התחשבות בעקרונות "נגישות אתרים"
האתר כולל תוצר אינטראקטיבי לייצוג ידע המאופיין ומפותח בקורסים "ארגון וייצוג ידע" ו-"מבוא לתכנות אינטראקטיבי".

שמונת יעדי הגלישה המובילים בעולם

כפרויקט קבוצתי בשנה ב' ובהתאם לנושא האתר שיצרנו, ביצענו אפיון, עיצוב ופיתוח של ייצוג אינטראקטיבי לבחירת יעד לגלישת גלים בעולם.

הסעודה האחרונה- פרשנות עכשווית

במסגרת קורס תקשורת חזותית התבקשנו ליצור אינטרפרטציה שלנו ליצירת אומנות קלאסית. יחד עם שותפתי לפרויקט, יצרנו תמונה הנשענת על היסודות של היצירה המקורית- "הסעודה האחרונה" המבטאת את תהליך ההתחרדות שעוברת העיר ירושלים.

צפו בסרטון

הנהג הישראלי

במסגרת קורס קולנוע בשנה ב', יצרתי יחד עם חבריי לפרויקט סרט גמר פארודי על הנהג הישראלי והרגלי הנהיגה בארץ. במסגרת הפרויקט התנסנו בכתיבת תסריט, הפקה, צילום ועריכה באמצעות תוכנת פרימייר של אדובי

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן