תיק העבודות שלי

שתפו

שרון אשתון

שרון אשתון

אני שרון, סטודנטית לתואר ראשון בטכנולוגיית למידה במכון הטכנולוגי חולון. הדרכה תמיד היתה חלק ממני. הייתי פעילה בצופים במשך 5 שנים, 3 שנים מתוכן היתי מדריכה של קבוצות ואף ניהלתי צוות מדריכים. אני מאוד יצירתית , עוסקת באומנות אך יחד עם זאת, תמיד התעניינתי בטכנולוגיה וחדשנות. השילוב של שניהם מעניין ומסקרן אותי וזו הסיבה שבחרתי במסלול הלימודים שלי. אני חרוצה, חדורת מטרה, חייכנית, סבלנית ועם יכולת לחשוב ולפעול גם "מחוץ לקופסא". אני מחפשת עבודה שתתן לי הזדמנות ללמוד, להתפתח ולפתח בתחום ההדרכה.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

Photoshop, Illustrator, Adobe Animate, HTML, CSS, Java Script, Powerpoint, Word

עבודות נבחרות

Poses & Muscles

במסגרת התואר הראשון בטכנולוגיות למידה למדתי קורס בארגון ועיצוב ידע וקורס נוסף מבוא לאינטראקציה ואנימציה. הפרויקט Poses & Muscles הוא תוצר של שני הקורסים.

הפרויקט מכיל בתוכו ייצוג ידע אינטראקטיבי, בו המשתמש מקבל את המידע הבא אודות תנוחות היוגה השונות. הסברים ופעולות: אילו איברים בגוף כל תנוחת יוגה עובדת, אילו תנוחות יוגה עובדות על איבר מסוים בגוף ואופן הביצוע של תנוחות היוגה השונות. את המידע יקבל המשתמש באמצעות השימוש במעברי עכבר ולחיצות עכבר על תנוחת יוגה מסוימת.
יצרתי את כל שלבי הייצוג משלב התכנון ההתחלתי עד שלב הביצוע הסופי הכולל גרפיקה מתקדמת וקוד בתוכנת adobe animate.

אתר 'קחו לכם רגע' פיתוח, אפיון ועיצוב אתר

בשנה הראשונה לתואר למדתי קורס פיתוח אתרי אינטרנט ובו למדתי HTML ו-CSS. למדתי והתמחיתי ב: אפיון חווית משתמש, עיצוב חווית משתמש, והנגשת אתרי אינטרנט. האתר 'קחו לכם רגע' פותח והוקם במסגרת פרויקט הסיום של כלל הקורסים שנוגעים לנושאים שציינתי זאת ביחד עם חברותיי לקבוצה. קהל היעד של האתר הוא סטודנטים – אשר בדרך כלל מופעל עליהם המון לחץ מהלימודים, עבודה, משפחה וגורמים נוספים. 

האתר מעביר תכנים העוזרים לסטודנטים לקחת רגע לעצמם, ליוגה, למדיטציה, ומכיל גם טיפים שונים להירגע ולהורדת הלחץ.
בתוכו גם מוטמע הייצוג ידע שביצענו במסגרת הפרויקט של ארגון ועיצוב ידע ואנימציה.

סרטון אנימציה: קורי נגד מפלצת הקורונה

במסגרת השנה הראשונה לתואר למדתי קורס "מבוא לאינטראקציה ואנימציה". במהלך הקורס ביצענו פרויקט אישי ובו הרכבתי story-board ראשוני עם רעיון לסרטון אנימציה קצר. מכיוון שזה קרה בתחילת התפרצות מגפת הקורונה עלה לי רעיון לעשות סרטון אנימציה משעשע על תלמיד שיושב בשיעור בזום ולאט לאט נרדם וחולם חלום בו הוא מחסל את "מפלצת הקורונה". את הדמויות ציירתי בעצמי בעזרת לוח wacom ושימוש בקוד בתוכנת adobe animate והסרטון זכה במקום הראשון מבין הסרטונים במסלול.

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן