תיק העבודות שלי

שתפו

טל בר יוסף

טל בר יוסף

מעצבת גרפית ומפיקת תוצרי למידה. סיימתי בחודש האחרון (ספט׳ 2020) תואר ראשון בטכנולוגיות למידה. אני עובדת כשנתיים בחברת Lnet בצוות הפקת קורסים מקוונים ואחראית על השפות הגרפיות של הקורסים. יש לי נסיון רב בפיתוח הדרכה קלאסית ומקוונת ונסיון של הדרכה פרונטלית מהצבא, שירתתי בתור מדריכת תותחנים ולאחר מכן הדרכה במחנות קיץ שונים. כיום אני גם עוסקת בניהול פרוייקטים קטנים ב Lnet הכוללים קשר ישיר עם הלקוחות.

צרו קשר

כישורים ומיומנויות 

ניהול פרוייקטים, Storyline, Photoshop, Illustrator, פיתוח תוצרי למידה דיגיטלים, הדרכה פרונטלית, הטמעה, איפיון UX, עיצוב גרפי (שפות גרפיות)

עבודות נבחרות

case study לאפיון Ux לאתר מתכונים

case study לאפיון Ux לאתר מתכונים – כחלק מקורס אפיון בתואר ראשון בטכנולוגיות למידה אפיינו אתר מתכונים מותאם מובייל. עיצבתי ויצרתי case study לאפיון בתוכנת Adobe xd.

איפיון Ux לאתר מתכונים – כחלק מקורס אפיון בתואר ראשון בטכנולוגיות למידה אפיינו, עיצבנו וביצענו אתר מתכונים מותאם מובייל. 

עיצוב באנר ודף נחיתה אינטראקטיביים לאתר שיעורים פרטיים של משרד החינוך

האתר רוצה לפנות לדור צעיר, לגרום לאתר להראות חדשני ומזמין.

באנרים לקהל יעד בני נוער 

באנרים לקהל יעד ילדים 

Wireframe לאתר שיווקי לחוגי רובוטיקה

Wireframe לאתר שיווקי לחוגי רובוטיקה מותאם למובייל אשר מטרתו להגדיל את מספר הבנות הנרשמות לחוגים אלו. אתר זה אופיין ופותח במסגרת פרויקט הגמר בתואר הראשון בטכנולוגיות למידה בשיתוף פעולה עם ארגון FIRST אשר מקיימים תחרויות רובוטיקה בארץ ובחו׳׳ל. התוצר התחלק לשני חלקים – אתר שיווקי הפונה אל הורים שלהם יש בנות אשר אותן רצינו לשכנע להרשם לחוג. וגם למשחק אינטראקטיבי חוויתי הפונה לבנות אשר על ההורים לתת לבנות את הגישה לאליו.  

עיצוב ופיתוח כנס מקוון של החברה למתנ׳׳סים

בשיתוף פעולה עם הלקוח עיצבנו כנס פתיחת שנה שמטרתו ליצור אווירה טובה וחגיגית לעובדים מרחוק.

עיצוב שפה גרפית לקורס מקוון

עיצוב שפה גרפית לקורס מקוון אשר עוסק בהקניית ערכי סבלנות וסובלנות בקרב מורים של משרד החינוך כלפי השונה. מצ״ב מצגת שפה גרפית בדרייב. לאחר מכן פיתחתי את הקורס בMoodle.

מוזמנים/ות לעיין במצגת

שקופית קודמת
שקופית הבאה

עיצוב אתר עיריית תל אביב

שקופית קודמת
שקופית הבאה

טל בר יוסף

קורות החיים 

טל בר יוסף

אתר לרנטק Learntech.co.il מאפשר יצירה והעלאה של תיק עבודות (וובי אונליין) עבור מעצבי.ות למידה. בדרך זו ניתן להעלות את העבודות ולהציג למעסיקים בצורה מקצועית. שירות זה מאפשר לסטודנטים/יות או לא/נשים חדשים בתחום להציג תיק עבודות כולל (כל סוגי הלומדות ומספר רב של סוגי קבצים ותוצרי הדרכה שונים) בעלות אחזקה בלבד. כל פרופיל המציג תיק עבודות שאינו מזוהה כעובד ב'לרנטק' הוא איננו עובד או משויך בצורה אחרת לאתר 'לרנטק' אלא משתמש/ת רק בשירות שניתן להצגת 'תיק עבודות'. כל פרופיל מועלה באהבה, אנו מאחלים בהצלחה בכניסה לתחום עולם הלמידה והפיתוח הארגוני. רוצים/ות להצטרף גם? לחצו כאן להרשמה

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן