מיטאפ 'לרנטק DLD Tel Aviv 2023 | מלי אלקובי, גילי יובל, שירלי ארמלנד חן, פרופסור יונתן סמילנסקי ואור דניאל | פרק בונוס | רעב לידע פודקאסט עם אור דניאל
קהילת LearnTech – טכנולוגיות למידה (פירוט למטה) מתכנסת למיטאפ חגיגי במיוחד כחלק מאירועי DLD Tel Aviv Innovation Festival שבוע החדשנות! הגיע הזמן שגם לעולמות הלמידה בארגונים יהיה מיטאפ לנטוורקינג, תוכן מהנה ואווירה של חדשנות וברנז'ה. המיטאפ נוצר כחלק מחגיגות 500,000+ האזנות ושלוש שנים לפודקאסט רעב לידע פודקאסט עם אור דניאל ולקהילת טכנולוגיות למידה בהישג יד (קבוצת פייסבוק). הצטרפו למיטאפ המביא הרצאות ייחודיות עם הדוברים/ות המובילים בעולם הלמידה והפיתוח הארגוני שהופיעו בפודקאסט 'רעב לידע' להרצאות 'טד סטייל' של עד 15 דקות.

מוזמנים/ות לשתף:

צפו בסרטון

שמעו בנגן

בפרק נדבר בין השאר על הסוגיות הבאות:

קהילת LearnTech – טכנולוגיות למידה (פירוט למטה) מתכנסת למיטאפ חגיגי במיוחד כחלק מאירועי DLD Tel Aviv Innovation Festival שבוע החדשנות! הגיע הזמן שגם לעולמות הלמידה בארגונים יהיה מיטאפ לנטוורקינג, תוכן מהנה ואווירה של חדשנות  וברנז'ה. המיטאפ נוצר כחלק מחגיגות 500,000+ האזנות ושלוש שנים לפודקאסט רעב לידע פודקאסט עם אור דניאל ולקהילת טכנולוגיות למידה בהישג יד (קבוצת פייסבוק). הצטרפו למיטאפ המביא הרצאות ייחודיות עם הדוברים/ות המובילים בעולם הלמידה והפיתוח הארגוני שהופיעו בפודקאסט 'רעב לידע' להרצאות 'טד סטייל' של עד 15 דקות.

תודה ענקית ל- שוש מדיה – הפקות תוכן ושיווק ל- Gilad Maman ו- Ronit Harris-Maman על התיעוד, העריכה והכיף שבעבודה מולם. שבזכותם גם אתם/ן שלא נכחתם/ן באירוע יכולים/ות לחוות אותו.

*ביו-טיוב: https://youtu.be/gvlZv04DX0k

  1. Mali Alcobi, נציגת התנועה הגלובלית לקיצור שבוע העבודה, הרצאת 'הדד ליין של החיים שלכם'. איך להשתמש בחוק פרקינסון על מנת להגשים חלומות ולשפר את חיי היום יום שלנו.
  2. Gili Yuval, CEO I Did my Best Ltd., הרצאת 'והעבד הזה הוא אני'. איך הרגעים הכי אפורים ומשעממים בעבודה הפכו לקהילה יוצרת, לספר, לטור בעיתון, לסדרת הרצאות וגם הוציאו אותי לדרך עצמאית (אפורה ומשעממת לא פחות!). נדבר על חוויות יומיומיות בחיי העבודה שלנו, על קלישאות, על שיגרה ועל למצוא הומור ברגעים הכי מתסכלים שיש.
  3. Shirlee Armeland Chen, מומחית בזיקוק מסרים מילוליים ותרגומם למסרים ויזואליים, בהרצאה: 'נו, מה היה אתמול בהרצאה?'. שירלי תדבר על השלב החשוב ביותר בהכנה לקראת כל סיטואציה של העברת מסר
  4. פרופ' Jonathan Smilansky, פרופסור בפקולטה למנהל אוניברסיטת תל אביב, איך ליצור מחוברות עובדים. מחוברות עובדים הינה מאפיין קריטי להצלחה ארגונית ועסקית. ההרצאה תעסוק בחשיבות של בניית מחוברות, מהם מאפייני הארגון שיוצרים מחוברות ברמה גבוהה ואיך הארגון צריך לפעול בכדי שזה יקרה וכך יראו הגברת שימור עובדים ופרודוקטיביות.
  5. אור דניאל, ארכיטקט למידה, 'למידה ובינה מלאכותית'. איך נלמד בהווה בעזרת בינה מלאכותית? איך ניצור סינרגיה בין המוח האנושי למכונה?

תודה ענקית למופיעים/ות!

תודה ליוסי ו- Orel Elimelech על הזכות להיות חלק מאירועי DLD. תודה מיוחדת נוספת לשוש מדיה – הפקות תוכן ושיווק. תודה לשירלי ארמלנד חן על עיצוב ההזמנה. וכמובן, תודה למועדון הייב על האירוח.

———————-

*מהי קהילת 'לרנטק'? קהילה המתקיימת בקבוצת הפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' (7800+ חברים/ות), ערוץ הטלגרם 'טכנולוגיות למידה' בקישור- https://t.me/LearningTechnologies (1400+ חברים/ות), מאזיני/ות הפודקאסט 'רעב לידע' וכל מי שהוא/היא חלק מעולמות הלמידה בארגונים (הייטק, עסקים, אקדמיה, חינוך, צבא, מגזר ציבורי ועוד).

*מהו הצמיד הכחול? כל מי שמחפש/ת עבודה וכל מי שמחפש/ת עובדים/ות שם צמיד כחול וכך ניתן ליצור נטוורקינג נעים בחיפוש עבודה (וגם להעלים חוסר נוחות כי לא ניתן לדעת מי מחפש/ת עבודה או עובדים/ות).

*מה זה אירוע DLD TEL AVIV 2023? בקישור: http://www.dldtelaviv.com

רוצים לקבל עדכון לפני כולם על פרסום של פרק חדש? הצטרפו לערוץ הטלגרם 'טכנולוגיות למידה' – https://t.me/LearningTechnologies

בפייסבוק: טכנולוגיות למידה בהישג ידhttps://www.facebook.com/groups/Learntech.co.il

בטלגרם: 'טכנולוגיות למידה' הצטרפו – https://t.me/LearningTechnologies

הצטרפו למעגל החברים שלי בלינקדין – https://www.linkedin.com/in/ordaniel/

#אורדניאל #לרנטק #learntech #טכנולוגיותלמידה  #רעבלידע #רעבלידעפודקאסטעםאורדניאל #פודקאסט #פיתוחהדרכה #עיצובלמידה #פיתוחארגוני #ייעוץארגוני #למידה #הדרכה #רעבלידע #למידההיברידית #למידהפרונטלית #למידהאפקטיבית  #עתידהלמידה #למידהארגונית #למידהבארגונים #מליאלקובי #גילייובל #שירליארמלנדחן #פרופסוריונתןסמילנסקי

האזינו בפלטפורמה הנוחה לכם

פרקים

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן