Storyline to Google Sheet

Storyline to Google Sheet

איך ל'משוך' נתונים מסטורליין לטבלת גיליון גוגל (Google Sheet)

סטורליין היא מחולל למידה מסוג המאפשר יצירת של לומדות. לרוב, הלומדות 'יושבות' במערכות ניהול למידה היודעות ל'משוך' באופן טבעי את הנתונים מהלומדה ולשלב את נתוני הביצוע במערכת ניהול הלמידה תחת פרופיל הלומד וכן באנלטיקות ניהול כאלה ואחרות (תלוי מערכת).  ישנם מקרים בהם ארגונים או אנשי מקצוע ירצו לייצר תוצר למידה מסוג לומדה אך שאותו התוצר לא 'ישב' במערכת ניהול למידה או לסירוגין אין מערכת כזו לארגון אך אותו הארגון רוצה לרכוש לומדה חיצונית (לדוג' גיוון והכלה) אך אין לו מערכת ניהול למידה ולמרות זאת הארגון רוצה לוודא 'ביצוע'. כלומר, מי אכן 'ביצע' את תהליך הלמידה ומה הציון אותו הוא קיבל. לכן, המידע בפוסט זה יכול לחסוך המון כסף או לייצר עבורכם כסף, באם תייצרו פתרונות מעקב של דיווח מלומדה אותה פיתחתם לגיליון גוגל, האמת שזה לא כל כך מסובך. אם אכן הפוסט הזה עזר לכם, מוזמנים להזמין אותי לקפה. 

סרטון הדרכה

סרטון ההדרכה הבא הוא סרטון מעולה המסביר צעד אחר צעד איך ואילו שינויים יש לבצע בלומדה ואיך הכל עובד. נדרש להתגבר על המבטא, אבל, סך הכל ההסבר פשוט ולעניין. קרדיט לסרטון למשתמש יו טיוב- Dmitry M

מקורות נוספים

אני ממליץ גם לקרוא את הפוסט הסופר מורחב 'Articulate Storyline: Export to Google Drive' שפורסם ב-E-learning Heroes. בנוסף, סרטון הדרכה נוסף (ישן יותר, חלק מהדברים השתנו אך עדיין גם כדאי לצפות) לחצו כאן. 

בונוס מסמך על חלל: צ'יט שיט לשימוש בגוגל וסטורליין לחצו כאן 

פלאגין (תוסף) לאתרי וורדפרס להוספת לומדות לאתר

תוסף לאתרי וורדפרס המאפשר בלחיצת כפתור להוסיף תוכן ממחוללי תוכן שונים (דוג' לומדה) לאתר וורדפרס שלכם. כל שנדרש הוא להיכנס לאתר התוסף לחצו כאן.  בנוסף, יש קופון הנחה (שורה מתחת למחיר, להוסיף קופון) לכתוב: MAY2021. תקבלו הנחה של 50%. 

סרטון הדרכה (שלי) איך להוסיף לומדה לאתר וורדפרס (דקה וחצי)

סוגי התוכן שניתן להעלות לאתר עם סוג תוסף זה: Articulate Rise, Articulate Storyline, Articulate Studio, Adobe Captivate, iSpring Suite, Lectora, Camtasia, Elucidat, Gomo, Obisidian Black, and MindManager just to name a few!

נגיסי ידע נוספים

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן