The Future of AI-Human Learning

LEARNTECH SPARKS MEETUP

10.4.2024

לפי סדר הופעה תמצאו בדף זה את האג'נדה של האירוע (תמונה),ההקלטה המלאה של האירוע (תודות ליזהר יצחקי על הצילום ויניב בלוך על העריכה),, פירוט על הקונספט של האירוע ועקרונות 'חוויות למידה', מה א.נשים אמרו על האירוע? (תמונות מהאירוע – אולי את.ה שם?) 

אג'נדה

The Future of AI-Human Learning

הקלטה מלאה של האירוע – לחצו בכדי לצפות

איך הכל התחיל והתגלגל משם? 

תודות ליוסי ורדי ואוראל אלימלך על ההזמנה להיות חלק מאירוע Tel Aviv Sparks Innovation Summit 2024 (בשנה שעברה היה DLD 2023) זה כבוד ענק!!!!. השנה זו השנה השנייה שאני מרים אירוע קהילה כחלק מאירועי החדשנות הללו עבור קהילת 'טכנולוגיות למידה בהישג יד', 'רעב לידע' ו'טכנולוגיות למידה בטלגרם' וכמובן 'האירועים הסודיים של אור דניאל' בווטסאפ. 

בזכותם.ן היה אירוע!!! תודות אינסופיות למופיעים.ות האירוע שנרתמו לאירוע בהתראה קצרה: קרן הראל, פרופ' ערן פישר, רונן אדרי, נילי אבינון וד"ר נטע שגיא, אור דניאל (תודה לפאנל מהקהל: יוגב חתוכה, רמי להב ודר קלאוזר שיצאה מלכה), יניב בלוך, יותם שטיינר, ד"ר רינת רוזנברג קימה, שלי אור גיסר. 

לפני האירוע הזה כבר יצרתי אירועים – תכל'ס בשורה התחתונה די נמאס מכנסים, ועידות ואירועים 'רגילים'. התעורר בי הרצון ליצור פורמט חדש ללמידה משותפת יחד עם הרצון לחבר בין יצירתיות ולמידה. כך נולדו שלל אירועי למידה בועטים: של מי הלמידה הזו? (עתיד לקרות, ספוקן וורד ללמידה 2020ספוקן וורד ללמידה 2022מיטאפ קהילת לרנטק DLD TEL AVIV ועוד (הצטרפו לקבוצת הווטסאפ עם יותר מ-650 חברים.ות- כאן). 

כחודש-חודשיים לפני האירוע שוחחנו על האפשרות ליצור את האירוע. אבל, בגלל המצב הביטחוני רק כשבועיים לפני האירוע קיבלנו אור ירוק עם המארחים של האירוע מיקרוסופט ריאקטור (תודה ענקית לרז בכר!). 

תודה ענקית על הפיצות לדן בר אור ויותם שטיינר וחברת ANN

תודה ליזהר יצחקי המלך שהצטרף לתעד את האירוע

כל המופיעים.ות וכלל מי שלקח חלק בזה – עשו זאת בהתנדבות עבור הקהילה המקצועית שלנו!

 

ברגע שקיבלתי סופי אור ירוק שיש מקום – הוצאתי את הפרסום הבא 'חתול בשק': 

חתול בשק הרשמה מוקדמת

תוך שעתיים האירוע היה סולד אאוט (240+)!!!!! עם +80 א.נשים ברשימת המתנה! 

למעשה האירוע היה אובר-בוקד בטירוף! עם רשימת המתנה ענקית וזאת מבלי שהנרשמים ידעו בכלל מי מופיע? (בהחלט פסיכי). 

ביומיים לאחר מכן פניתי לטאלנטים.ות שרציתי וסגרתי את האג'נדה לאירוע – ביומיים. כאן אני מניח שסייע לי ה'אוצרות' התכופה שאני עושה על א.נשים שאני מעריך מאוד ומנסה כל הזמן להגדיל את מעגלי הלמידה וההשראה שלי של עם טאלנטים.ות מדיסצפלינות שונות. 

מהם העקרונות המובילים של האירוע? 

1. קבלת פנים שונה – כל אחד צריך להביא ולתת מתנה אחת ולקבל מתנה אחת- הכרות יוצאת דופן וחוויה מרגשת. זאת יחד עם חוויות חדר בריחה במציאות מדומה למי שרוצה באדיבות ניולאדג' (רונן אדרי ויוגב חתוכה תודה ענקית). 

2. וייב ייחודי – לוקיישן לוקיישן לוקיישן, בירה וכיבוד – מיקרוסופט ריאקטור בשעה שקבענו את האירוע מראה בגבו (שזה ממש מול הקהל) שקיעה נפלאה. בנוסף, מיקרוסופט פינקה בבירה מהחבית ודן בר אור ויותם שטיינר וחברת ANN פינקו באינסוף פיצות – תודה!!! 

3. התוכן הוא המלך! דגש על טאלנטים ייחודים עם מהות, מקצוענים.יות מדיסצפלינות שונות שיכולות להוות ערך לעולם הלמידה והפיתוח הארגוני. בחרתי לאתר ולהביא: משוררת, פילוסוף, סטארטאפים עם טכנולוגיות שונות ייחודיות, יוצר וידיאו AI ומעצבת שהם אמנים ייחודים, אקדמיה ועוד. פורמט של 7 דק' לכל אחד ולא יותר – תמציתי – 'הרצאה מעוררת מחשבה'. 

4. פאנל בהפתעה – מעורבות קהל (לאמיצים.ות בלבד – היה צנצנת בכניסה עם אפשרות לשים את השם שלך – בבמה הוצאתי שמות ויצרת פאנל המורכב מחוכמת הקהל). 

ברגע שאנשים נרשמו במצב של 'חתול בשק' יחד עם מצב ביטחוני מעורער הבנתי את הצורך בוידואי הגעה ולכן שלחתי הודעות סמס, ווטסאטפ, מיילים ומה לא הכל בכדי למקסם את הפונטציאל של המקום (200 אורחים.ות). במהלך היומיים לפני האירוע גם דאגתי לוודא הגעה וליצור רשימות מסודרות מאחר והיו הרבה ברשימת ההמתנה ולי יש מחויבות לאפשר לכל מי שנרשם את ההזדמנות להגיע. ניסיתי לעשות זאת כמיטב יכולתי וכך היה תפוסה מלאה של 200+ באירוע. 

הפידבק של באי.ות האירוע

היו פידבקים מרגשים ונפלאים בכלל ערוצי המדיה!

לקרוא בפייסבוק (הכי הרבה תגובות) כאן 

לקרוא בלינקדין לחצו כאן 

אסיים ואומר שיותר מזה אשמח שתפרגנו למופיעים ותשתפו ותגיבו לא רק בפוסטים הללו של התגובות (מזמין אתכם.ן גם לתת פידבק) אלא בפוסטים משלכם.ן תובנות ותפרגנו להם. מגיע להם.ן! תוך שבוע וחצי הם נענו לאתגר וללחצים הכרוכים בכך.

הנה עוד כמה פוסטים שצדו את תשומת ליבי (לקריאה נוחה לחצו על התמונה): 

לצפייה באלבום תמונות מהאירוע לחצו כאן (תודות ליזהר יצחקי המלך) 

 

אם אהבתם.ן את האירוע שלי 🙂 ובכללי התחברתם.ן לוייב מוזמנים.ות להתחבר אליי ברשתות החברתיות – כל הקישורים הרלוונטיים כאן. 

שנתראה בשמחות, 

אור דניאל

שמעתם/ן על הספר 'למידה אבולוציונית'? בואו לקרוא עוד…

דילוג לתוכן